Zakładanie ogrodów

Projekt ogrodu gotowy? Czas na kolejny etap czyli jego realizację.

Kompleksowo zajmujemy się procesem budowy ogrodu. Nie musisz szukać specjalistów od poszczególnych etapów, zostaw to nam, pracujemy z najlepszymi fachowcami.

Na czym polega zakładanie ogrodów we Wrocławiu?

Zakładanie ogrodu to wieloetapowy proces a trawnik i rośliny to tylko ostatni krok. Wcześniej czeka nas montaż instalacji, budowa ogrodzenia i nawierzchni oraz mała architektura. Te stałe elementy tworzą ramę, którą będziemy wypełniać roślinnością. Budowa ogrodu składa się z wielu etapów:

Przygotowanie gruntu. Czyścimy i odchwaszczamy glebę, wywozimy śmieci, zajmujemy się ukształtowaniem, drenażem i odwodnieniem terenu, dostarczamy ziemię ogrodową, korę oraz żwir.

Wykonanie ogrodzenia. Na Twoje życzenie budujemy ogrodzenie stałe lub tymczasowe. Do wyboru są ogrodzenia z siatki, paneli, ogrodzenia betonowe wylewane i z prefabrykatów, ogrodzenia drewniane według indywidualnego projektu lub z gotowych paneli drewnianych, a nawet ogrodzenia z kamienia naturalnego lub kostki brukowej.

Montaż automatycznych systemów nawadniających i oświetlenia. Zajmujemy się instalacją nawodnienia a także rozmieszczeniem instalacji pod oświetlenie ogrodowe oraz montażem punktów świetlnych.

Położenie nawierzchni ogrodowych. Ścieżki, tarasy, podjazdy, murki, ogrodzenia, obrzeża, z kostki granitowej, betonowej, z naturalnego kamienia ogrodowego, żwiru czy płyt tarasowych są częścią składową ogrodu, zatem oferujemy ich przygotowanie w ramach usługi kompleksowej budowy ogrodu.

Budowa małej architektury ogrodowej. Oferujemy również postawienie zadaszeń, pergoli, drewutni, przydomowych placów zabaw, domków dla dzieci oraz dostarczenie ceramiki ogrodowej.

Wykonanie tarasów drewnianych. Budujemy tarasy zarówno z drewna egzotycznego, jak i z drewna krajowej produkcji (dębowego, sosnowego, świerkowego).

Dekoracja oczkiem wodnym, kaskadami czy fontannami. Stawiamy zbiorniki foliowe, betonowe oraz plastikowe.

Nasadzenia roślinności. Sadzimy i przesadzamy drzewa i krzewy, nasadzamy rośliny zielone, jednoroczne i wielo-roczne, zakładamy kwietniki, rabaty, trawniki (z siewu i z rolki).

Potrzebujesz więcej szczegółowych informacji. W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszą ofertą zakładania ogrodów we Wrocławiu, napisz lub zadzwoń do nas!


Nasz adres

 

Wytwórnia Tlenu

ul. Sierakowskiego 7
51-678 Wrocław, dolnośląskie

+48 502-509-228

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić