Pielęgnacja i prowadzenie ogrodów

Wspaniale jest móc cieszyć się pięknym ogrodem. Jednak, aby ogród był piękny należy o niego umiejętnie dbać.

Dla wszystkich, którzy nie mają czasu, aby zająć się ogrodem osobiście, proponujemy pomoc w zakresie pielęgnacji. Zajmujemy się nie tylko planowaniem ogrodu i jego realizacją ale również dbaniem o jego piękny wygląd i doskonałą formę roślin. Jeśli potrzebujesz pomocy przy ogrodzie z przyjemnością zadbamy o to, by Twoja zielona przestrzeń prezentowała się wspaniale przez cały rok.

Na czym polega pielęgnacja ogrodów we Wrocławiu?

Zindywidualizowane pakiety pielęgnacyjne. Prowadzimy ogród przez cały rok, ale wykonujemy też sezonowe prace ogrodnicze na zlecenie.

Pielęgnacja trawników. Oferujemy koszenie, odchwaszczanie, nawożenie, aerację oraz wertykulację.

Regulacja koron drzew. Przycinamy i formujemy krzewy w zależności od sezonowych potrzeb.

Ochrona sanitarna roślin. Wykonujemy opryski ochronne, chemicznymi i mechanicznymi sposobami zwalczamy chwasty, szkodniki oraz choroby roślin.

Zabiegi pielęgnacyjne i rewitalizacyjne dla roślinności ogrodowej. W ich skład wchodzi nawożenie chemiczne i organiczne, przycinanie roślinności czy usuwanie obumarłej szaty roślinnej.

Porządkowe prace sezonowe. Zajmujemy się odchwaszczaniem, sprzątaniem liści, zabezpieczaniem roślin przed zimą i analogicznie – wiosennymi porządkami w ogrodzie.

Mycie ciśnieniowe. Czyścimy zabrudzoną elewację tynkową i ceglaną, kostkę betonową i brukową, kamień ogrodowy, tarasowe płytki ceramiczne, drewniane deski tarasowe oraz meble ogrodowe z różnych materiałów.

Dekompozycja ogrodu. Wycinamy drzewa, formujemy, dosadzamy i rewitalizujemy rośliny, regenerujemy trawnik.

Przekształcenia istniejącej infrastruktury. Mowa o nowej nawierzchni, tarasie drewnianym, oczku wodnym czy altanie.

Z przyjemnością udzielimy Ci więcej szczegółowych informacji. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszej usługi pielęgnacji ogrodu we Wrocławiu, skontaktuj się z nami.


Nasz adres

 

Wytwórnia Tlenu

ul. Sierakowskiego 7
51-678 Wrocław, dolnośląskie

+48 502-509-228

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić