O nas

DOŚWIADCZENIE

Od ponad 15 lat z powodzeniem działamy w zielonej branży we Wrocławiu. Zajmujemy się projektowaniem i kompleksową realizacją ogrodów oraz terenów zielonych a także pielęgnacją zieleni. Działamy lokalnie, oferujemy usługi osobom prywatnym oraz firmom i instytucjom z województwa Dolnośląskiego. Naszym priorytetem są potrzeby i oczekiwania Klienta w zakresie aranżacji zielonej przestrzeni dlatego nie wahamy się proponować najlepszych rozwiązań.

OGRÓD Z ATMOSFERĄ

W pracy przy ogrodach “po prostu” podążamy za marzeniem właścicieli. Przy projekcie szukamy klimatu, który odzwierciedlać będzie indywidualny gust, styl i potrzeby funkcjonalne. Przy realizacji, tworząc właściwą kompozycję ogrodu, stosując odpowiednie techniki wykonania i materiały, kreujemy atmosferę miejsca. To właśnie tworzenie klimatu w ogrodzie, aranżowanie właściwej atmosfery przyświeca naszej pracy w zielonej przestrzeni. Stąd nazwa “Wytwórnia Tlenu – ogród z atmosferą”.


 

PROFESJONALIZM

Praca dla klienta biznesowego natomiast to zaoferowanie doświadczenia i kategorycznej rzetelności usług. To terminowość, elastyczność, skuteczność i szybkość działania pozwala nam pracować dla wymagających firm. A nasze realizacje mówią więcej niż słowa. Zapraszamy do współpracy. “Wytwórnia Tlenu – zieleń z atmosferą”.

KLIENCI