Aranżacja tarasów

Marzysz o pięknym tarasie? Skontaktuj się z nami, doradzimy jak osiągnąć efekt o jakim myślisz.

Zajmujemy się aranżacją tarasów i stylizacją zieleni we wnętrzach we Wrocławiu. Wykonujemy tarasy zewnętrzne wraz z aranżacją zieleni a także aranżujemy przestrzeń w budynkach mieszkalnych przy pomocy roślin w pojemnikach. Wykonujemy stylizacje w różnych stylach, dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt obejmujący koncepcję oraz projekt funkcjonalny.

Na czym się skupić przy aranżacji tarasu?

Bardzo ważne jest odpowiednie dobranie nawierzchni tarasu, wybrany materiał powinien być trwały i odporny na warunki atmosferyczne oraz dopasowany wyglądem do konwencji stylistycznej zastosowanej w domu czy mieszkaniu. Na tarasie bardzo ważne są wygodne i funkcjonalne meble, stół z krzesłami, fotele ogrodowe, leżaki a często także komfortowy komplet wypoczynkowy, hamak a nawet łóżko ogrodowe z zasłonami.Jednakże najważniejsza na tarasie jest aranżacja zieleni, to rośliny tworzą jego wyjątkowy charakter i szczególny klimat.

Drewniane tarasy z aranżacjami w ceramicznych czy betonowych donicach, metalowych czy drewnianych skrzyniach są popularne w apartamentach w dużych miastach. Tarasy z roślinnością aranżowaną bezpośrednio w gruncie, komponowaną na wielu poziomach przy wykorzystaniu kamienia, kostki brukowej, konstrukcji drewnianych a nawet podkładów kolejowych doskonale sprawdzają się przy ogrodach. Dla zapracowanych w celu ułatwienia pielęgnacji roślinności na tarasie można wykorzystać donice z systemem nawadniania lub zamontować system automatycznego podlewania.

Co proponujemy w ramach aranżacji tarasów?

Aranżację zieleni na tarasach i balkonach. Tworzymy zielone przestrzenie na tarasach i dachach, patia oraz ogrody zimowe. Wykonujemy zabudowy na wymiar, z drewna, kostki i kamienia. Zajmujemy się również układem kompozycyjnym i doborem roślin.

Wykonanie zielonych ścian i dachów. Wybieramy najbardziej dostosowane do istniejących warunków podłoża, gatunki roślin i rozchodniki.

Kompozycję dodatków. Stosujemy wielkoformatowe donice a różnych materiałów, wazony oraz kompozycje roślinne.

Chcesz uzyskać więcej informacji? Potrzebujesz dopytać o szczegóły? Skontaktuj się z nami. Razem stworzymy projekt tarasu odpowiadający Twoim potrzebom.


Nasz adres

Wytwórnia Tlenu

ul. Sierakowskiego 7
51-678 Wrocław, dolnośląskie

+48 502-509-228

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić