Ogrody, projekty ogrodów - Wrocław
Główną domeną naszej działalności są ogrody a naszą bazą jest Wrocław. Oferujemy projektowanie, zakładanie i pielęgnację ogrodów a także aranżację zieleni i przygotowanie dekoracji okolicznościowych we Wrocławiu i okolicach. Nie tyle aranżujemy ogrody, co kreujemy ich atmosferę. Nasza „wytwórnia” tworzy dla Państwa ogrody "pełne klimatycznego tlenu".
Projektowanie ogrodów - Wrocław
Nasze projekty ogrodów odzwierciedlają indywidualny charakter i szczególne oczekiwania użytkowników ogrodu, gdyż bardzo dbamy o właściwe odczytanie Państwa intencji. Nasze kwalifikacje, wyobraźnia, innowacyjność i nowoczesne metody pracy przy współpracy z branżowymi specjalistami dają gwarancję, że projektowanie ogrodu a następnie jego wykonanie odbywa się na najwyższym poziomie.
Zakładanie ogrodów - Wrocław
Oferujemy zakładanie ogrodów w pełnym zakresie wszystkim osobom ceniącym komfort i wygodę we współpracy z wykonawcą. Dzięki naszym kompetencjom zapewniamy kompleksową realizację ogrodów we Wrocławiu, proponujemy funkcjonalne rozwiązania techniczne i przestrzenną spójność aranżacji wszystkich elementów, nawierzchni, tarasów, małej architektury, oświetlenia i roślinności.
Pielęgnacja ogrodów - Wrocław
Świadczymy usługi ogrodnicze we Wrocławiu i okolicach, zajmujemy się pielęgnacją zieleni, formowaniem drzew i krzewów, utrzymaniem trawników, nawożeniem i ochroną roślin, co pozwala uzyskać spektakularne rezultaty i w efekcie piękne ogrody. Nasze pakiety pielęgnacyjne dostosowane są do Państwa oczekiwań i potrzeb, aby pielęgnacja ogrodu przebiegała szybko i sprawnie.
Naszym mottem przewodnim są ogrody z atmosferą. Projektowanie i zakładanie ogrodów to dla nas połączenie sztuki i funkcjonalności, tworząc projekt ogrodu kładziemy nacisk na uzyskanie określonego klimatu a zakładając ogród dbamy o zapewnienie komfortu użytkowania poprzez odpowiednią aranżację przestrzeni i praktyczne rozwiązania najlepiej dopasowane do indywidualnych wymagań.
Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą zieleń w przestrzeni publicznej. Zajmujemy się projektowaniem, zakładaniem i utrzymaniem terenów zielonych w całej Polsce, aranżacją i pielęgnacją zieleni wewnątrz obiektów oraz opracowaniem i przygotowaniem dekoracji.